KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17066350

nr 1706 6350

Lars-Erik Ström

(1929-2017), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad a Tergo, "Brustet hjärta". Olja på duk, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 40x48rym:

Lars-Erik Ström, svensk målare, tecknare, grafiker och reklamtecknare född i Norrköping 1929, död 2017 i Lidköping.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2025
kl 18:59:00

1/6 10:45:08 1      Vinnande bud

Lars-Erik Ström

Läs mer om Lars-Erik Ström